W ostatnim odcinku tego sezonu podcastu rozmawiam z Olgą Luterek, autorką bloga Napisawszy.pl, copyrighterką i mamą. Z Olgą łączy mnie podobne doświadczenie pierwszych miesięcy czy może nawet roku macierzyństwa. Dla nas obu nie było to łatwe doświadczenie i do tej pory bywa, że nie jest łatwo, ale obie staramy się zrozumieć i przyjąć swoje uczucia i emocje takimi jakimi są.

Olga mówi bardzo mądrze i z wiedzą religioznawcy, co daje jej unikalne spojrzenie na historię, antropologię i zjawisko macierzyństwa. Rozmawiamy o nowej tożsamości, o tym jak ją zbudować i jak pozostać sobą pomimo transformacji w matkę.

Olgę znajdziecie na: Podcastu możecie słuchać na: 


Ponieważ to już ostatni odcinek tego sezonu, chciałam Was zaprosić do wzięcia udziału w kolejnych nagraniach. Jeśli chciałabyś wziąć udział w wywiadzie ze mną przez Skype lub na żywo, śmiało daj mi znać przez Facebook lub Instagram. Szczególnie interesują mnie historie kobiet, które należą do grupy LGBTQ+, urodziły dziecko przedwcześnie, straciły dziecko w czasie porodu lub niedługo po, lub urodziły chore dziecko. 

Chcę, aby Wielka Niedźwiedzica była bezpiecznym miejscem dla wszystkich, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem macierzyństwa. 

Dziękuję Wam bardzo za Wasze wsparcie tego projektu i do usłyszenia! 
#podcastdlamam #podcastwielkaniedzwiedzica