Mieszkamy w naszym mieszkaniu już ponad rok i nadal czujemy się jakbyśmy złapali Pana Boga za nogę.  Było zupełnie puste, bez mebli, z dębowymi deskami na podłodze i wysokimi sufitami, co jest rzadkością w Edynburgu (brak starych dywanów i foteli po babci, nie wysokie sufity). 

Dojrzeliśmy już do tego, żeby zacząć je powoli dekorować w naszym stylu, czyli bardzo oszczędnie. Planujemy powiesić jedno czy dwa zdjęcia w naszej sypialni i postanowiłam Wam pokazać, gdzie szukam darmowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Może któreś Wam się spodoba? 

Photo by Jonathan Andreo on Unsplash

Photo by Jay Mantri on Unsplash

Photo by Ruben Gutierrez on Unsplash

Photo by Lachlan Dempsey on Unsplash

Photo by Raghu Nayyar on Unsplash


Photo by Jonathan Andreo on Unsplash

Photo by Jack Cairney on Unsplash

Photo by Filip Cernak on Unsplash

Photo by Marcelo Quinan on Unsplash

Photo by Andrew Ridley on Unsplash

Photo by Todd Diemer on Unsplash


A gdzie drukować? Ja drukuje przez eBay w formie plakatu na cienkim papierze ( za około 8 funtów za format 100x150 cm i oprawiam w ramki z IKEA. A jeśli zależy mi na archiwalnej jakości idę do naszej drukarni artystycznej Edinburgh Printmakers, gdzie można przy okazji obejrzeć piękne prace lokalnych artystów. Co ciekawe cena druku zależy od wyboru papieru i jest liczona od metra. 

Jakie macie plany na weekend? My mamy gości i jedziemy jutro w góry na północ na spacer i do Mhor na obiad i kawę. Może zahaczymy o destylarnie whisky po drodze. Jak to w Szkocji :) 

Dobrego weekendu!