Jestem osobą, która lubi być zajęta, najlepiej kreatywnie. Największą przyjemność sprawia mi, kiedy mogę zaplanować sobie jakiś projekt, nauczyć się czegoś nowego i wprowadzić to w życie. W dobie internetu jest to zwykle dość proste. Wystarczy zdecydować się na tematykę swojego projektu, obejrzeć kilka video na YouTubie, poczytać parę blogów albo książek, posłuchać podcastów i już jest się na dobrej drodze do zbudowania czegoś od fundamentów.Nie trzeba być w danej dziedzinie ekspertem, żeby spróbować, a nawet jeśli się nie uda, taki proces zaczynania od nowa może być niezwykle wartościowy, bo uczy wielu rzeczy.Moim nowym projektem jest Moonlight Wovens - marka rękawiczek bezpalcowych robionych z pięknych i unikalnych włóczek, często ręcznie malowanych i wykańczanych w pracowaniach artystycznych na świecie.Wszystko zaczęło się od momentu, w którym zobaczyłam włóczki La Bienne Aimee na Edinburgh Yarn Show tej wiosny. Jest to pracownia ręcznego malowania włóczek znajdująca się w Paryżu. Ich włóczki zapierają dech w piersiach, są tak piękne, każdy motek jest dziełem sztuki. Są wypuszczane od czasu do czasu w ich internetowym sklepie i potrzeba tzw. szybkich palców, żeby je kupić. Ostatnio udało mi się dostać kilka motków i tak zrodziła się moja własna marka rękawiczek bezpalcowych.

Dlaczego właśnie to? Bo uwielbiam je nosić i obdarzać nimi bliskich. Bo bardzo przyjemnie się je robi. Bo mogą towarzyszyć mi każdego dnia i uwielbiam to uczucie, kiedy lubię nosić jakieś ubranie lub akcesoria do tego stopnia, że czekam na moment dnia, kiedy mogę je założyć i niezmiennie poprawia mi to nastrój.

Moonlight wovens-94.jpg


Z taką właśnie ideą zaczęłam tworzyć moją małą markę - piękne codzienne akcesoria, zrobione przez kogoś (mnie) ze starannością, radością i pasją, poprawiające nastrój tym, którzy je noszą.

Napiszę jeszcze jeden wpis przedstawiający moją markę. Dziś chciałam Wam wytłumaczyć skąd się wziął mój pomysł na Moonlight Wovens i zaprosić Was do mojego sklepu internetowego na Etsy.

Od razu wspomnę, że cena rękawiczek nie jest najniższa, ale znaczna jej część to cena włóczki, która jest droga, ze względu na swoje pochodzenie, ręczne wykończenie i trudną dostępność.Poniżej kilka zdjęć z pierwszej edycji rękawiczek. Byłoby mi bardzo miło, gdybyście polubili konto mojego sklepu na Instagramie i Etsy.Dziękuję!-MałgoPS. Tęskniłam za pisaniem