Ale jestem dowcipna, co? Po raz kolejny w historii tego bloga, życie położyło mnie na łopatki i skopało w nerki. Ale powstałam niczym ten feniks z popiołów (ps. czy feniksy mają nerki?) i jestem. I zamierzam pisać. Jak chcecie czytać, to serdecznie zapraszam.
W planach mam reaktywacje dużej ilośći tekstów z thefleetingday.com, bo były subiektywnie i podobno obiektywnie dobre i warto, żeby gdzieś krązyły w przestworzach czyli w internecie. Poza tym będe co jakiś czas narzekać na pracę, dzielić się ciekawostkami z życia lekarza w Szkocji i przemyśleniami na temat bycia matką pracującą (co okazało się jeszcze trudniejsze, niż bycie matką nie pracującą!). Z góry proszę o wybaczenie jeśli chodzi o regularność i przydatność pojawiających się tu tekstów, ale z doświadzcenia wiem, że nie po to tu przychodzicie.
Małgo powróciła i ma jeszcze coś do powiedzenia! Na przykład, kto chciałby posłuchać historii o złamanych penisach? Bo takie właśnie historie zamierzam opowiedzieć. Włącznie z praktyczną wiedzą na temat pozycji, których radziłabym unikać w czasie seksu, aby nie spowodować wyżej wymienionych przypadłości. Muszę tylko wpaść na jakiś ciekawy tytuł wpisu i cenne rady wpadną prosto na wasze wydające błękitną poświatę ekrany. A taki byłby dobry tekst na Walentynki!
Więc, jak to teraz młodzież mówi, stay tuned! Do usłyszenia!